В Ужгородському і Перечинському районах обрізають аварійні дерева

березня 01 / 2019
В Ужгородському і Перечинському районах обрізають аварійні дерева


На Ужгородщині та Перечинщині запланували ліквідувати аварійно-небезпечні дерева. Роками вони фактично звисали над дорогою, де щодня їздять сотні авто.

Траплялись випадки, коли гілки під вагою снігу падали на дорогу, а також обривали лінії електропередач.

Ці аварійно-небезпечні дерева вже не один рік неабияк дошкуляють водіям, дорожникам та залізничникам. Вони фактично нависають над проїжджою частиною, а під вагою снігу та у сильний вітер великі гілки падають на дорогу, нерідко перекриваючи рух транспорту. Саме тому і було прийнято рішення їх ліквідувати.

Зрізати аварійні дерева вирішили ще рік тому на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Перечинській РДА. Перечинський держлісгосп уклав договір з підприємцем, який з бригадою виконував роботи. Цього року їх продовжили.

А вже цього року роботи з ліквідації аварійних дерев розпочнуть на ділянці дороги Львів – Самбір-Ужгород, в межах Ужгородського району.

Із проханням посприяти у ліквідації небезпечних дерев до лісівників звернулись представники Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, а також Львівської залізниці. Після огляду лісівники Ужгородського держлісгоспу, після погодження районної адміністрації, приступлять до робіт. Рух автотранспорту будуть призупиняти, а також відключати лінії електропередач.

Вирубку аварійних дерев будуть проводити вздовж дороги по усім небезпечним ділянкам. Тож вже незабаром цей автошлях стане безпечним для автовласників.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар