Вчити правила пожежної безпеки треба змалечку – впевнені рятувальники Закарпаття

лютого 27 / 2019
Вчити правила пожежної безпеки треба змалечку – впевнені рятувальники ЗакарпаттяРятувальники ДСНС постійно приділяють увагу навчанню молодого покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Саме тому, постійно проводять у дошкільних та загальноосвітніх закладах різні пізнавально-профілактичні заходи.

Так, 27 лютого фахівці ДСНС навідались у Іршавський заклад загальної середньої освіти №1, де провели пізнавальний урок для малечі. Про безпеку й небезпеку, яку несе у собі вогонь уважно слухали понад півсотні школярів з 4-х класів.

Подібний захід відбувся і в Перечинському районі. Тут, під час пожежно-профілактичного відпрацювання рятувальники завітали до учнів місцевої ЗОШ та розповіли дітям про різноманітні надзвичайні ситуації, та чому вони виникають. Поговорили й про основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема: пожежної безпеки у побуті та на природі, правильним діям у разі виникнення пожежі у будинку, ознайомили з правилами поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

А на подвір’ї закладу на школярів вже чекали вогнеборці 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин, які продемонстрували малечі пожежно-рятувальну техніку, обладнання та розповіли про їхні технічні можливості.

У ДСНС України у Закарпатській області
\
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...