У Мукачеві на Першотравневій Набережній створюють нове ОСББ (ВІДЕО)

лютого 20 / 2019
У Мукачеві на Першотравневій Набережній створюють нове ОСББ (ВІДЕО)


Немало власників житлових приміщень нарікають на погану якість комунальних послуг та відсутність будь-якої відповідальності виконавців цих послуг перед споживачами.

Мешканці мукачівської багатоповерхівки, що по вул. Першотравнева Набережна, 4, вирішили взяти справу у свої руки.

Пані Ірина мешкає в будинку на Першотравневій Набережній близько 18 років. Зізнається: квартплату сплачує сумлінно щомісячно. Але прозорістю і якістю діяльності обслуговуючої організації не задоволена.

На жахливі умови і стан будинку нарікають і інші мешканці. Пані Габріела запевняє, що за 20 років підвал у їхній будівлі жодного разу не чистили. Після паводку ситуація тільки погіршилася.

Після всіх поневірянь велика кількість власників квартир цієї багатоповерхівки вирішили створити ОСББ. Кажуть, що так вони можуть контролювати використання коштів, які щомісячно сплачують. І додають, що ОСББ дозволяє вільно обирати, що і як робити для забезпечення належного утримання їх будинку.

Наразі жителі багатоповерхівки вже створили ініціативну групу. Остаточне формування ОСББ ще попереду, не всі його підтримують, але вже на цьому етапі зроблено надзвичайно багато.

Жителі багатоповерхівки розповіли нам, що саме усвідомлення себе господарем дає їм сили утримувати будинок в доброму стані. А також додають, що вважають свій будинок величезною інвестицією, яку необхідно зберегти для своїх дітей та онуків.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...