На Закарпатті стартує проект ЄС та Програми розвитку ООН

лютого 13 / 2019
 На Закарпатті стартує проект ЄС та Програми розвитку ООН
В четвер, 14 лютого, в приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться презентація спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.

Очікується, що з середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Закарпатської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.

Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/

Контактна особа в Закарпатській області – Любов Павлович, тел.: 050-417-74-51, e-mail: liubov.pavlovych@undp.org

Запити ЗМІ:

Любов Павлович, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку:

tel: (050) 417 74 51, email: liubov.pavlovych@undp.org
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар