У Виноградывськый райлікарні відремонтували приймальне відділення (ВІДЕО)

лютого 12 / 2019
У Виноградывськый райлікарні відремонтували приймальне відділення (ВІДЕО)


На Виноградівщині капітально відремонтували приймальне відділення райлікарні. Роками приміщення первинної медицинської допомоги для пацієнтів було в аварійному стані.

Зі стін штукатурка осипалася, електропроводка звисала, підлога перекривлена, а про застарілий медичний інвентар годі й говорити. Тепер все кардинально змінилося. Відділення сяє чистотою, відповідає високому рівню та оснащено новим медичним устаткуванням.

Після реконструкції приміщень та встановлення новітнього обладнання тут створені усі умови для первинного обстеження пацієнтів. На реалізацію цього проекту з державного фонду розвитку був виділений мільйон сімсот сімдесят тисяч гривень, ще близько 128 тисяч гривень – з районного бюджету.
Головний лікар Виноградівської ЦРЛ Надія Онисько каже, що приймальне відділення давно потребувало проведення капітального ремонту та оснащення новим медичним устаткуванням.

Палата для прийому пацієнтів та санвузол наразі відповідають високому рівню. Замінили основи та покриття підлоги, мережу водопостачання, каналізації, опалення та електропостачання. У приміщеннях змонтували енергоефективне освітлення, облаштували сучасні сантехнічні прилади, замінили старі перегородки на газобетонні блоки, встановили нові двері та здійснили внутрішнє оздоблення приміщень. Придбали і необхідну медичну апаратуру.

Окрім приймального відділення, у Виноградівській лікарні ще багато відділень і корпусів , які потребують капітальних ремонтів і значних видатків. Деякі з них вже мають кошторисно-технічну документацію, медики чекають фінансування з районного бюджету.

Приймальне відділення – це обличчя лікарні. Робота медиків щойно оновленого відділення є чи не найважчою у медичній установі, і вони, зізнаються їхні колеги, як ніхто інший заслуговують на те, щоб працювати у комфортних умовах.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...