Закарпатський центр зайнятості пробує втримати заробітчан (ВІДЕО)

лютого 11 / 2019
Закарпатський центр зайнятості пробує втримати заробітчан (ВІДЕО)


У Закарпатському центрі зайнятості осучаснюють роботу. Запровадили інститут кар’єрного радника, нову форму підбору кадрів роботодавцям на засадах рекрутингу.

Працюють і над розвитком сервісів з надання послуг. Однак наразі питання безробіття в області актуальне.

Не можете знайти роботу? Тоді вам до кар’єрного радника. Знайти ж такого можна буде вже цьогоріч у центрах зайнятості, як і інші послуги.

Також запроваджено нову форму підбору кадрів роботодавцям на засадах рекрутингу, а це індивідуальний підхід працівників до наданих вакансій. Цьогоріч намагатимуться втримати на батьківщині заробітчан. Кажуть, вакансій вистачає. А на деяких заводах області працівники з досвідом отримують зарплату не нижчу, ніж за кордоном.

Однак заробітчани – не єдина проблема, що створює кадровий дефіцит. На ринку праці залишається професійно-кваліфікаційний дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Жителі надають перевагу вищій освіті, а от роботодавці шукають фахівців – з професійно-технічною.

В центрі занятості осучаснюють роботу . На сьогодні завершено реорганізацію служби . Низка роботи залишається і на цей рік. Зосереджені ж на запровадженні нових та розвиток існуючих сервісів надання послуг , легалізація робочих місць та заробітної плати, підвищення результативності роботи.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...