«STOP_SEXтинг» - поліція Закарпаття вберігає школярів від насильства

лютого 06 / 2019
«STOP_SEXтинг»  - поліція Закарпаття вберігає школярів від насильства
Працівники ювенальної превенції поліції Закарпаття долучилися до проведення в навчальних закладах лекцій на тему «STOP_SEXтинг». Головна мета таких заходів – підвищити рівень обізнаності неповнолітніх у темі насильства через всесвітню мережу Інтернет

Вчора, 5 лютого, Україна спільно з Європою відзначала день безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Поліцейські Закарпаття долучилися до тематичних заходів, провівши лекції в навчальних закладах краю. Тема уроків – «STOP_SEXтинг», мета заходів – запобігти вчиненню Інтернет-насильства та підвищити рівень обізнаності неповнолітніх у темі насильства через всесвітню мережу. Правоохоронці здійснили роз’яснювальну роботу серед батьків та педагогічних колективів.

Також працівники ювенальної превенції провели зустрічі, робочі наради, аби захистити дітей від сексуальних ризиків в Інтернет-мережі, обговорили пропозиції, щодо налагодження взаємодії в забезпеченні дозвілля дітей у позашкільний час.

Правоохоронці пояснили слухачам, що поліція завжди своєчасно реагує на кожне звернення, пов’язане з Інтернет-переслідуваннями або Інтернет загрозами, з оперативним залученням працівників управління кіберполіції.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...