На Закарпатті вперше проведуть конкурс стартапів за кошти бюджету (ВІДЕО)

лютого 06 / 2019
На Закарпатті вперше проведуть конкурс стартапів за кошти бюджету (ВІДЕО)


Підтримці малого і середнього бізнесу на Закарпатті присвятили відкрите засідання Регіональної ради підприємців.

5 лютого у малому залі облдержадміністрації учасники заходу обговорили проекти та сформували Порядок відшкодування за рахунок коштів обласного бюджету відсотків за кредити для реалізації інвестиційних проектів та Положення щодо конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців.

З підведення підсумків виконання Програми малого та середнього підприємництва в Закарпатті за 2017-2018 роки стартувало розширене засідання регіональної Ради підприємців.

Обговорили учасники заходу «Порядок використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів» у 2019-2020 роках.

У 2017 році жоден підприємець не скористався програмою. У 2018 – відшкодували по 100 тисяч гривень 8 закарпатським бізнесменам. Сподіваються, у цьому році заявок буде більше. Також члени Ради підприємців затвердили «Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців –початківців». Мова йде про розробку механізму підтримки стартапів та нових бізнес-проектів в області. У пріоритеті – сфера ІТ), аудіо-візуальний сектор та біоекономіка.

Конкурс стартапів вперше фінансуватимуть за кошти обласного бюджету. На 2019 рік – передбачили 200 тисяч гривень. Це буде свого роду тестування механізму підтримки малого і середнього бізнесу у такий спосіб.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар