На Мукачівщині радилися ветерани органів внутрішніх справ Закарпаття

лютого 04 / 2019
На Мукачівщині радилися ветерани органів внутрішніх справ Закарпаття
У Мукачівському районному відділенні поліції відбулося виїзне засідання обласної Ради ветеранів органів внутрішніх справ
На Мукачівщині радилися ветерани органів внутрішніх справ Закарпаття


Днями в Мукачівському відділенні поліції, на базі первинної ветеранської організації ОВС Мукачівського району, відбулося виїзне засідання Ради Закарпатського обласного відокремленого підрозділу ГО «Асоціація ветеранів МВС України». Участь у ньому взяли голови первинних районних ветеранських організацій краю, пенсіонери та ветерани ОВС, запрошені гості.

Про криміногенну ситуацію на Мукачівщині та роботу поліції гостям розповів інспектор ювенальної превенції району капітан поліції Анатолій Попович.

З інформацією про пророблену торік роботу виступив голова ветеранської організації ОВС області Віктор Отовчиць. Як він наголосив, цьогоріч маємо три знаменні дати: 100-річчя карного розшуку, 30-річчя з часу виведення радянських військ з Афганістану та 33-річчя з часу Чорнобильської катастрофи. Серед ветеранів ОВС Закарпаття чимало колишніх працівників карного розшуку, є колишні «афганці» та «чорнобильці». Тож ветеранська організація області готується до відзначення цих подій.

Далі перед учасниками конференції виступили голови первинних ветеранських організації ОВС: Мукачівського району - Іван Котубей, Свалявського району – Ісмаїл Вердієв, голова секції ветеранів ОВС-учасників бойових дій Зіновій Розлуцький, голова секції «Чорнобиль» Віктор Сніцаренко.

Завідувач сектору пенсійного забезпечення ГУНП області Людмила Литвинчук розповіла про зміни в пенсійному законодавстві, а голова МЕКЛ ДУ ТМО МВС України в Закарпатській області Віктор Дідик – про медичне забезпечення пенсіонерів та ветеранів ОВС та Національної поліції України.

Підсумував засідання перший заступник голови Ради ветеранів ОВС області Іван Пранничук.
На завершення учасники зібрання обговорили проблемні питання в роботі ветеранської організації та намітили шляхи їхнього вирішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар