Поліція Закарпаття наголошує на необхідності дотримання вимог законодавства під час виборчого процесу

лютого 04 / 2019
Поліція Закарпаття наголошує на необхідності дотримання вимог законодавства під час виборчого процесу


На сьогодні у області зареєстровано півсотні звернень щодо порушень у сфері виборчого законодавства. За всіма фактами проводиться ретельна перевірка

Поліція Закарпаття спільно з громадською мережею «ОПОРА» відслідковують ситуацію щодо дотримання виборчого законодавства в області. Так, станом на 4 лютого до правоохоронців надійшло 51 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Найчастіше ці звернення стосуються відсутності в агітаційних матеріалах відомостей про тираж та осіб, відповідальних за їх випуск. Згідно з виборчим законодавством, друковані матеріали повинні містити, зокрема, інформацію про замовника продукції та відомості про установу, що здійснила друк.

У десяти випадках поліцейські склали адміністративні протоколи за статтею 212-13 КУпАП, тобто виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Ці матеріали уже скеровано до суду. За всіма іншими повідомленнями, зафіксованими та перевіреними правоохоронцями, триває подальша перевірка.

Поліція Закарпаття наголошує на необхідності дотримання вимог законодавства під час виборчого процесу.

Правоохоронці дотримуються аполітичних принципів та реагуватимуть на всі повідомлення щодо даної категорії правопорушень.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар