Іршавські поліцейські зустрілись зі школярами

січня 29 / 2019
Іршавські поліцейські зустрілись зі школярами
Профілактичну бесіду з учнями школи села Підгірне Іршавського району провели дільничний офіцер Іршавського відділення поліції Ростислав Гільперт та інспектор ювенальної превенції Яна Горзов.Поліцейські Іршавського відділення поліції постійно співпрацюють з навчальними закладами району, проводячи з учнями різні профілактичні заходи, основна мета яких – профілактика злочинності серед неповнолітніх.

Цього разу інспектор ювенальної превенції Яна Горзов разом з дільничним офіцером поліції Іршавщини Ростиславом Гільпертом провели зустріч з учнями загальноосвітньої школи 1-2-ступенів села Підгірне Іршавського району.

Поліцейські розповіли учням про відповідальність за скоєння злочинів та правопорушень, про шкоду організмові підлітка від куріння та вживання алкоголю і наркотиків.

Яна Горзов надала школярам поради, як не стати жертвою злочину, обговорила проблему шкільного булінгу та порадила, як протидіяти фізичному та психологічному терору щодо дитини з боку однокласників.

Підлітки ставили багато запитань. Цікавились, як необхідно поводитись, якщо на вулиці зупиняють поліцейські. Яка може бути відповідальність за пропуски уроків у школі, яка відповідальність за вживання слабоалкогольних напоїв. На кожне запитання поліцейські надали відповіді, навівши приклади зі своєї професійної практики.

Дільничний Ростислав Гільперт розповів школярам про їхні права та обов’язки, види адміністративної і кримінальної відповідальності.

Подібні зустрічі з школярами іршавські поліцейські проводитимуть і надалі, адже їхньою метою є вберегти неповнолітніх від необачних кроків та попередити можливі тяжкі наслідки у майбутньому.

Віта Горзов
Іршавське відділення поліції
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...