В Службі автомобільних доріг Закарпатської області відбулася термінова нарада

січня 29 / 2019
В Службі автомобільних доріг Закарпатської області відбулася термінова нарада
28 січня, в Службі автомобільних доріг Закарпатської області відбулася термінова нарада під головуванням начальника служби Михайла Поповича.

Головним питанням наради стала ліквідація ямковості на дорогах державного значення в межах Закарпатської області. Серед присутніх на нараді основні утримувачі доріг, працівники Нацполіції та інші відповідальні й зацікавлені служби. Як було наголошено під час наради, небувалі снігопади не пройшли без наслідків, адже і сніг, і протиожеледні засоби, які застосовували на дорогах, сприяють зношенню та руйнації дорожнього полотна. Левова частка доріг області роками не отримувала належного ремонту та утримання. Така ситуація тривала роками, саме тому в умовах цьогорічного "великого снігу" полотно не витримало. Місцями ями утворюються за декілька годин.

В Службі автомобільних доріг Закарпатської області відбулася термінова нарада


Відтак, роботу над ліквдацією цієї проблеми вже розпочато.

Вже в неділю в терміновому режимі на Київ-Чоп працювали бригади дорожників. А сьогодні на найбільш небезпечних ділянках працює вже вісім бригад будівельників.
На ділянках з ямковістю буде встановлено відповідні знаки попередження учасників дорожнього руху.

Асфальто-бетонному заводу в Мукачеві було дано доручення у найкоротші терміни запустити виробництво асфальто-бетонної суміші для ліквідації ямковості на дорогах в межах області. Також працюють і над пошуком додаткових джерел фінансування відповідних робіт.

Водночас, звертаємось до водіїв із проханням з розумінням поставитись до дорожніх робіт, які тривають на дорогах державного значення Закарпатської області, бути уважними та обережними на автошляхах, а також дотримуватись швидкісного режиму та ПДР. Адже, вже сьогодні на автодорозі "Київ-Чоп" на Ужгородщині, поруч села Глибоке, сталася масштабна аварія за участі 5-ох автівок. Перевищення швидкості руху та необережне, необачливе керування транспортом часом призводить до біди!

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...