До уваги закарпатських водіїв: як замінити посвідчення

січня 19 / 2019
До уваги закарпатських водіїв: як замінити посвідчення
До територіального сервісного центру МВС № 2141 ( далі ТСЦ МВС), що в м.Ужгород завітав журналіст – оператор Ласло Балог, який зазвичай приходить до ТСЦ для того щоб зробити інформаційний матеріал, але не цього разу.

Він вирішив обміняти старе посвідчення водія, яке отримав ще в 1994 році на нове – і тим самим відчути на собі даний сервіс.

Отримав талон в електронній черзі, сплатив квитанцію 211 грн, сфотографувався і забрав своє посвідчення водія, по завершенню сказав, що залишився задоволеним від того що сервіс дійсно змінився з того часу як отримував посвідчення вперше.

Обмін посвідчення водія проводиться без складення іспитів. Під час отримання нового посвідчення водія вилучається посвідчення водія, що підлягає обміну. Обмін посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови подання:

паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус;

копії довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків ;

посвідчення водія;

медичної довідки встановленого зразка.

Обмін посвідчення водія у зв’язку із зміною особистих даних (прізвище, ім’я та по батькові) проводиться на підставі документа, що підтверджує таку зміну.

Прес – служба РСЦ МВС в Закарпатській
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар