На Воловеччині поліцейські взялись виховувати молодь

січня 18 / 2019
На Воловеччині поліцейські взялись виховувати молодь
Співробітники сектору кадрового забезпечення Мукачівського відділу поліції спільно з поліцейськими Воловеччини зустрілись зі старшокласниками чотирьох навчальних закладів Воловецького району та представниками органів місцевого самоврядування. Присутнім розповіли про умови навчання та працевлаштування у закладах і підрозділах системи МВС.

Профорієнтаційну роботу з молоддю Воловеччини правоохоронці сектору кадрового забезпечення Мукачівського відділу поліції Олег Данько, Наталія Товкан та начальник сектору превенції Воловецького відділення провели серед учнів старших класів загальноосвітніх закладів Воловця, сіл Верхні Ворота, Нижні Ворота та місцевого ліцею.

Присутнім поліцейські роз’яснили, якими якостями треба володіти для успішного навчання у вищих закладах зі специфічними умовами навчання. Правоохоронці акцентували увагу на тому, що після відбору на навчання на людей в погонах очікують належні умови праці, достойна заробітна плата, повний соціальний пакет та перспектива зростання по службі.

Учні із зацікавленістю слухали виступаючих та задавали питання. Деякі висловлювали бажання поповнити ряди працівників поліції, а тому цікавились умовами праці. Їх цікавило не лише навчання та курсантське життя, а з чим доводиться найчастіше стикатись правоохоронцям у своїй роботі.

Окрім роботи з молоддю, працівники поліції провели зустрічі з головами сільських рад – Верхніх та Нижніх Воріт, начальником відділу освіти Воловецької районної держадміністрації та керівником місцевого центру зайнятості. Саме представники органів місцевого самоврядування найбільше володіють інформацією, щодо морально-ділових якостей місцевих мешканців, їхніх потреб.

По завершенню зустрічі співробітники поліції подякували присутнім за увагу та зазначили, що у разі виникнення будь-яких питань, вони завжди можуть звернутись за допомогою до Мукачівського або Воловецького відділів поліції.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...