Цьогорічний фестиваль «Вифлеємська зіронька» добіг завершення

січня 17 / 2019
Цьогорічний фестиваль «Вифлеємська зіронька» добіг завершення


Колядницький фестиваль «Вифлеємська зіронька» серед вихованців дошкільних навчальних закладів та школярів початкових класів цього року добіг кінця. Завершальний етап фесту відбувся у Солотвині, Тячівського району.[b][/b]

Вкотре стартував захід із виступів дошкільнят, а продовжився виступами школярів. Колядували та щедрували тут трьома мовами: українською, румунською і угорською. До тамтешньої дитячої школи мистецтв з’їхалися колядники як місцеві – із тутешніх дитсадків та початкових шкіл, так із інших навколишніх населених пунктів.

Власне, багатонаціональне та колоритне свято з року в рік прославляє народження Ісуса Христа. Діти та їх наставники це розуміють, і охочих взяти участь все більшає.

Традиційно учасники фесту отримали подарунки як для себе особисто, так і для навчального закладу, котрий представляли. Від традиційного фестивалю коляди усі в захваті і кожен вже з нетерпінням чекає наступного року, а разом з ним «Вифлеємську зіроньку – 2020-го».

Нагадаємо, започаткували колядницький фестиваль за ініціативи та підтримки народного депутата Василя Петьовки у 2011 році в Тячівському та Рахівському районах.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар