Закарпатці вже можуть скористатися послугами «муніципальної няні»

січня 16 / 2019
Закарпатці вже можуть скористатися послугами «муніципальної няні»


На сайті Міністерства соціальної політики оприлюднено проект документу Про порядок відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Із січня місця така послуга вже стала доступною.

Батьки матимуть змогу отримати грошову допомогу у сумі 1626 гривень, які витратять на допомогу від няні. Для отримання коштів батьки мають укласти договір з найманим працівником, або організацією, яка надаватиме необхідні для сім’ї послуги та надати в управління соціального захисту населення ряд документів.

Обирати няню батьки можуть самостійно. У договорі мають чітко визначити графік роботи найманого працівника. За бажанням, батьки можуть доплатити власні кошти, щоб збільшити навантаження няні або іншого необхідного працівника, передбаченим у програмі.

Так звана «Няня» може не лише доглядати за вашою дитиною, а і надавати такі послуги, як прибирання, допомога у господарстві, тощо. Всі обов’язки найманого працівника батьки мають обговорювати особисто з ним, та прописати у договорі найму.

Щоб послуга «Муніципальна няня» не стала наживкою, і можливістю використання коштів не за призначенням таке нововведення буде триматись під контролем не лише батьків, а і держави.
Послуга «Муніципальна няня» вже вступила в дію, і кожен охочий має право скористатись грошовою допомогою від держави, для цього варто лише звернутись в управління соціального захисту населення з необхідним пакетом документів.

Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...