До уваги закарпатців: З 1 лютого Київстар припиняє дію «застарілих» тарифних планів

січня 16 / 2019
До уваги закарпатців: З 1 лютого Київстар припиняє дію «застарілих» тарифних планів
Мобільний оператор «Київстар» оголосив про припинення обслуговування абонентів за окремими «застарілими» тарифними планами із 1 лютого 2019 року на інтернет та телебачення.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«З 1 лютого 2019 року припиняють дію окремі застарілі тарифні плани послуг «Домашній Інтернет» та «Домашнє ТБ». Абонентам таких тарифів будуть запропоновані чинні комерційні пропозиції зі швидшою передачею даних», — йдеться в повідомленні.

Крім того, з 1 лютого 2019 року змінюються умови окремих тарифних планів «Київстар Все разом». Їх у «Київстар також називають «застарілими».

Абонентам таких тарифів будуть запропоновані чинні комерційні пропозиції. Такі пропозиції, пояснюють в «Київстар», містять більшу кількість послуг.

Ставок нових тарифів оператор при цьому не вказує.

Як повідомлялося, з 15 січня до 15 лютого Київстар припинить дію 13 тарифних планів. Як пояснюють у компанії, таке рішення зумовлене невигідними та неактуальними для клієнтів умовами.

Зокрема, припиняють дію тарифні плани: XXL, Базовий, Безлім + Київстар, Класичний, Комфорт, Комфорт+, Ультра Комфорт, Вільний Київстар, Вільний Київстар 35, Вільний смартфон, Тариф 29, 5+0 Новий!, Київстар 3G Онлайн 2017.

Крім того, з 1 січня частина тарифних планів подорожчала на 9%.

А з 14 січня 2018 року мобільний операторі «Київстар» припинив підключення та перехід на низку тарифних планів, пов’язаних з так званим «інтернетом речей», у зв’язку зі зміною тарифів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар