Штрафувати таки будуть: Закарпатські митники розповіли про покарання для «євроблях»

січня 16 / 2019
Штрафувати таки будуть: Закарпатські митники розповіли про покарання для «євроблях»
24 травня завершується пільговий період для митного оформлення автомобілів на «єврономерах».

В ДФС Закарпатської області розповіли скільки потрібно буде заплатити штрафу, при порушенні митного законодавства.

Від дня вступу в дію змін до Митного кодексу, впродовж 180 днів, а саме до 24 травня, митне оформлення «євроблях», які прострочили терміни тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється за умови сплати митних платежів та добровільної сплати власника автівки коштів у сумі, що дорівнює розміру 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Після зазначеного періоду, повідомили в ДФС у Закарпатській області, при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн, або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

Також, за керування автомобілями, щодо яких порушено строки їх тимчасового ввезення та/або транзиту, для підприємницької діяльності, передача у володіння, користування або розпорядження особами, які не ввозили такі транспортні засоби на митну територію України або не поміщували в митний режим транзиту, передбачено штраф в розмірі 8 500 грн. При повторному правопорушенні – 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік та з оплатним вилученням транспортного засобу.

Наразі відповідальність за порушення митних правил при ввезенні автомобілів на іноземній реєстрації поки що не змінюється. Проте з 24 травня 2019 року такі пільгові умови скасовуються і вступають у дію нові санкції щодо порушення вказаних митних правил.

Зазначимо, що раніше в ДФС України заявили, що пільгові тари для розмитнення автівок продовжувати не будуть.

Нагадаємо, що станом на 10 січня, за новим законом, на Закарпатті розмитнили понад 3000 авто на єврономерах.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...