Поліція Закарпаття розповідають про переваги служби в підрозділах органів внутрішніх справ

січня 14 / 2019
Поліція Закарпаття розповідають про переваги служби в підрозділах органів внутрішніх справ


Поліцейські Мукачева, Свалявщини та Воловеччини провели робочі зустрічі з керівниками місцевих центрів зайнятості. Працівники поліції розповіли про пріоритети служби, вакантні посади, умови набору та матеріальне забезпечення у лавах Нацполіції.

Співробітники Мукачівського, Свалявського та Воловецького відділів поліції зустрілись з керівниками районних центрів зайнятості. Під час робочої зустрічі правоохоронці розповіли про роботу поліції, наголосили, що процес відбору регламентований положеннями Закону України «Про національну поліцію» та наказами МВС України і проходить в декілька етапів. Від подання заявки на участь у конкурсі, проходження тестування, перевірка фізичної підготовки, співбесіда, медичне обстеження до спеціальної перевірки щодо наявності обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції.

Також поліцейські наголосили, що зараз триває набір на службу в поліції на посади в Мукачівському міському та районному відділеннях, Воловецькому відділенні поліції на посади дільничного офіцера поліції, поліцейських з логістики та поліцейських групи реагування патрульної поліції.

На завершення зустрічі працівники поліції закликали чоловіків та жінок, віком від 18 до 55 років, які мають повну загальну середню або вищу освіту, володіють українською мовою та мають достатню фізичну підготовку і готові стати на захист справедливості й безпеки людей, вступити до лав Нацполіції.

Більше інформації про відбір, вимоги до професійної компетентності, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівниками кадрового забезпечення Мукачівського відділу поліції за адресою: м.Мукачево, вул.Я.Мудрого,8, каб.59.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...