У Закарпатському кардіодиспансері застосовують сучасні методи діагностики (ВІДЕО)

січня 11 / 2019
У Закарпатському кардіодиспансері застосовують сучасні методи діагностики (ВІДЕО)


Сучасні методи діагностики серцево-судинних хвороб та новітні технології застосовують у диспансерно-поліклінічному відділенні Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Так, широко використовують велоергометрію, холтерівське моніторування. А з серпня минулого року в кардіоцентрі у пригоді лікарям став новий сучасний ультразвуковий апарат «Акусон ЕС СІ 2000 Прайм» фірми «Сіменс».

Микола Ватрала, 58-річний житель села Верхнє Водяне, що на Рахівщині, скаржився на болі у грудях. Його сімейний лікар порадив звернутися до обласного кардіодиспансеру в місті Ужгород для обстеження.

Аби поставити точно діагноз та призначити лікування пацієнту у кардіоцентрі, крім загальноклінічних обстежень, застосовують сучасну методику діагностики серцевих захворювань – велоергометрія.

Велоергометрія фактично виявляє, як змінюється тиск, як реагують коронарні судини пацієнта на фізичні навантаження. Проводяться такі обстеження для прогнозу подальшого перебігу хвороби. Проте ця методика, крім показів для застосування, має й протипокази. Серед основних – це аритмія, шлуночкові тахикардії, пароксизма шлуночкових тахикардій, тобто ті загрозливі стани для життя людини, які можна спровокувати фізичними навантаженнями.

Велоегрометрія застосовується також у спортивних клініках, аби визначити, наскільки спортсмени витривалі. У кардіоцентрі використовують новітні технології для діагностики серцевих хвороб.

Сучасний апарат більш об’єктивізує роботу лікарів з діагностування кардіопаталогій. Крім того, він дозволяє робити внутрішньо-серцеві дослідження за допомогою спеціальних катетерних датчиків, які вводяться пацієнту під час інтервеційних процедур.

Широко застосовують у кардіодиспансері й холтерівське моніторування як додаткове обстеження. Фактично це цілодобовий моніторинг роботи серця. Потім лікар за допомогою спеціальної програми обробляє отримані дані для постановки чи підтвердження діагнозу.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...