Фестивальний сезон-2019 відкрив міжнародний фестиваль "Василля" (ВІДЕО)

січня 09 / 2019
Фестивальний сезон-2019  відкрив міжнародний фестиваль "Василля" (ВІДЕО)


«Василля» – міжнародний гастрономічний і колядницький фестиваль – вже вдруге організували в Ужгороді. Ярмаркове містечко облаштували на площі Народній.

Понад сотню виробників вина, меду, сиру, фермерських продуктів із різних куточків України, а також з-за кордону розгорнули свої локації перед облдержадміністрацією. Протягом 6 днів, аж до самого Дня Василя, на відвідувачів фесту чекає насичена програма.

Присвячений фест Святому Василю Великому, тож і триватиме аж до 14 січня. Хоч офіційне відкриття заходу заплановано на 13 годину п’ятниці 11 січня, проте вже перші гості завітали у ярмаркове містечко.

Серед учасників фесту не тільки закарпатці, а й виробники з інших регіонів країни, а також представники Румунії, Польщі, Македонії, Німеччини та Чехії.

Протягом 6 фестивальних днів відвідувачів розважатимуть колядницькі колективи та вертепи з різних районів Закарпаття. З 11 січня в атріумі Закарпатської ОДА митці вже вдруге презентують виставку творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Також у цей день для гостей свята виступатимуть Заслужений академічний Закарпатський народний хор, дитячі колективи освітніх закладів міста та ансамбль «Закарпатські візерунки» обласної філармонії. 12 січня «Коляда у старому селі» завітає до Закарпатського музею народної архітектури та побуту, куди рушить святкова хода з площі Народної. Проте радо колядують і відвідувачі фесту. Тож, якщо бажаєте відчути Дух Різдва та зануритися у святкову атмосферу – вам сюди!

Варто нагадати, на час проведення фестивалю паркування автотранспорту по периметру площі Народної (включно з локацією біля медичного факультету УжНУ) буде обмежене. Об’їзд ярмаркового містечка можливий через вулицю Гойди.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар