Залізничним маршрутом Мукачево – Будапешт за неповний місяць скористалося понад 1,6 тис. пасажирів

січня 07 / 2019
Залізничним маршрутом Мукачево – Будапешт за неповний місяць скористалося понад 1,6 тис. пасажирів
Пасажири оцінили зручність нового залізничного сполучення з ЄС, запровадженого Укрзалізницею в грудні, стверджують в АТ «Укрзалізниця».

За перші чотири тижні курсування поїзда №33/34 Будапешт – Мукачево, з 9 грудня 2018 року по 3 січня 2019 року, ним скористалося 1602 особи.

Зокрема, в напрямку Мукачева подорожувало 915 пасажирів, у напрямку Будапешта – 687 пасажирів. Найбільший попит спостерігався напередодні Різдва Христового західного обряду. Зайнятість крісел цього поїзда становить близько 38%. Враховуючи лише початок його курсування, можна вважати запуск цього маршруту вдалим.

Нагадаємо, поїзд №33/34 Мукачево – Будапешт курсує щодня з 9 грудня 2018 року. З Мукачева поїзд вирушає о 12:30, прибуває до Будапешта о 18:37. З Будапешта вирушає о 07:23, до Мукачева прибуває о 15:20. Більш детальну інформацію щодо розкладу руху цього поїзда можна отримати на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця».

Вартість квитка становить близько 23 євро й може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання проїзного документа. Квитки можна придбати в залізничних касах.

Крім того, тепер усі, хто подорожуватиме залізницею до ЄС та зворотно через Мукачево, зможуть здійснити екскурсію цим містом і побачити його історичні пам’ятки, які, до речі, занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. Поїзди, що прибувають з Києва, Харкова, Запоріжжя до Мукачева та відправляються із цього міста зворотно, підлаштовані під графік руху поїзда № 33/34 Мукачево – Будапешт таким чином, щоб між пересадками пасажири мали час насолодитися краєвидами Мукачева.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...