У Тячеві відкрили оновлений сервісний центр МВС (ФОТО)

грудня 28 / 2018
У Тячеві відкрили оновлений сервісний центр МВС (ФОТО)


У місті Тячів відкрили оновлений сервісний центр МВС, де можна швидко зареєструвати авто, внести зміни до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу або ж замінити посвідчення водія. Усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин.

Оновлений сервісний центр МВС презентували за участю керівництва регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області, місцевої влади та правоохоронців.

У новому сервісному центрі працюють 4 адміністратори у відкритому сучасному опен-спейсі. Там діє електронна черга, електронний інформаційний бокс, також тут є планшет для оцінки якості надання послуг і веб-камера, за допомогою якої на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість центру. На прилеглій до адміністративної будівлі території облаштовано майданчик з якісним освітленням для проведення експертного огляду транспортних засобів, паркувальні місця для відвідувачів.

Це вже 3-ій оновлений сервісний центр МВС в Закарпатті, найближчим часом планується відкриття ще 3-х оновлених сервісних центрів в Закарпатській області.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...