Християни західного обряду починають святкувати Різдво (ВІДЕО)

грудня 24 / 2018
Християни західного обряду починають святкувати Різдво (ВІДЕО)


Християни західного обряду вже святкують Різдво Христове. Сьогодні, 24-го грудня – святвечір, а вже завтра, 25-го – день-спогад про диво народження у Вифлеємі Сина Божого Ісуса Христа. Католицьке Різдво (так його ще називають) святкують не один день, і невід’ємною традицією є прикрашання ялинки.

25 грудня за західним обрядом відзначається одне з найбільших свят християнського світу – Різдво Христове. Відомо, що вже по Григоріанському календарю християни вперше почали відзначати Різдво у 4-му столітті. Власне, точної дати народження Ісуса Христа й досі не визначено. Однак на спогад про велику подію появи Спасителя католицька церква встановила святкувати Різдво в ніч з 24-го на 25-те грудня.

Люди ж ретельно готуються до цього свята, дотримуються посту, а у Святвечір – особливо сурового. Хтось готує 12 пісних страв. А хтось відійшов від цієї традиції.

За біблійними переказами, цього дня Діва Марія народила Ісуса Христа. У Вифлеємі, у яслах, з’явився на світ Син Божий.

Звістку про народження Божої Дитини принесли ангели пастухам, які пасли худобу неподалік. Пізніше прийшли волхви-мудреці зі Сходу, які знали про появу Месії з пророцтв. Дорогу до Новонародженого Спасителя їм вказала яскрава зірка.

За вченням Церкви, з народженням Ісуса стало можливим спасіння душі та вічне життя для кожного християнина через покаяння та молитви.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...