“Стара техніка, а разом із нею образ низькооплачуваної професії рятувальника відходить у минуле”, - Микола Чечоткін

грудня 21 / 2018
“Стара техніка, а разом із нею образ низькооплачуваної професії рятувальника відходить у минуле”, - Микола Чечоткін
41 пожежна машина вирушила до територіальних підрозділів ДСНС. Вже за тиждень вони стануть у бойовий розрахунок та виїжджатимуть на виклики. Про це Голова ДСНС Микола Чечоткін повідомив під час церемонії передачі нової пожежно-рятувальної техніки для Служби.

Родзинкою заходу стала поява на майданчику вогнеборців-стронгменів з Рівненської області, які власними силами тягнули дві 14-тонні автоцистерни.

Присутній на заході Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков привітав особовий склад ДСНС та зауважив, що переозброєння Держслужби з надзвичайних ситуацій є ключовою складовою для забезпечення безпеки в Україні.

“Проте зрозуміло, що ДСНС є сильною не завдяки техніці, вертольотам чи літакам. Ця Служба сильна завдяки вам, - рятувальникам, на яких ми розраховуємо”, - сказав Арсен Аваков.

В свою чергу, Микола Чечоткін зазначив, що нині реалізовується один із основних напрямків реформи, яка розпочалася ще у вересні 2016 року.

“Усі ви бачите, як за останні роки наша Служба оновлюється, осучаснюється та модернізується. Стара техніка, а разом із нею образ низькооплачуваної професії рятувальника відходить у минуле. Нині для нас на перший план виходить питання гідних умов служби для наших підрозділів — а це і сучасна техніка, і грошове забезпечення, і житло”, - підкреслив Голова Служби.

Він подякував Уряду, особисто Міністрові внутрішніх справ Арсену Авакову за таку необхідну підтримку та високу оцінку роботи українських рятувальників, а також запевнив, що технічне переоснащення триватиме і надалі.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар