На Закарпатті побував лідер партії «Основа» Сергій Тарута (ВІДЕО)

грудня 10 / 2018
На Закарпатті побував лідер партії «Основа» Сергій Тарута (ВІДЕО)


Цього тижня на Закарпатті з робочим візитом перебував лідер партії «Основа» Сергій Тарута. Під час зустрічі з журналістами політик звернув увагу на пріоритетах та напрямках розвитку України та представив очільника партії в нашій області. Також представники партії «Основа» побували на екскурсії з керівниками та трудовим колективом ТОВ «Фішер Україна». Під час зустрічі мали змогу побачити процес створення лижного спорядження відомого бренду.

Партія Сергія Тарути «Основа» ставить перед собою створення інвестиційного попиту для України та підняття рівня економіки. Не менше, ніж на 10% в рік. На думку лідера партії Сергія Тарути, наша країна має всі ресурси для подальшого її розвитку. Потрібні тільки чіткі дії та стратегія.

Країна стане успішною, коли будуть розвиватися регіони. А тому для кожної області своя індивідуальна стратегія. Безумовно, в її основі пріоритет надається створенню нових робочих місць, відновлення спеціальних економічних зон, розвиток туризму та інших галузей. А тому абсолютно неправильним народний депутат України вважає введення воєнного стану в Україні. На думку політика, це рішення жодним чином не вирішує питання Керченського проливу та Донбасу. Каже: це тільки налякало українців та змусило підвищити і без того високий відсоток міграції.

Прикладом того, що можна розвивати бізнес та працювати в Україні, Сергій Тарута вважає ТОВ «Фішер – Україна» – офіційного представника відомого бренда австрійського лижного спорядження FISCHER в Україні. Щоб дізнатись більше про компанію, лідер партії завітав на екскурсію до підприємства.

Під час екскурсії представники партії «Основа» мали змогу поспілкуватися із робітниками фабрики, які працюють над створенням лиж, хокейних ключок, та іншого спортивного спорядження, та побачили увесь процес створення необхідного спорядження для зимових видів спорту.

Сергій Тарута наголосив на професіоналізмі людей, які займаються виробництвом, та на тому, як вміло використовують можливості та ресурси Закарпаття для виготовлення готової продукції, яка продається по всьому світу.

Лідер партії «Основа» вважає, що основними чинниками успіху компанії є мета, стратегія, команда та репутація.

Сергій Тарута побажав компанії розвитку та процвітання, та популяризації лижного спорту в Україні.

Наступного року партія планує взяти участь у президентських, парламентських виборах та виборах до ОТГ. Натомість розвивати партію на Закарпатті буде банкір із понад 20-ти річним досвідом роботи Мирослав Гісем. Розповідає: план дій є. Тож командою, разом із успішними людьми, людьми справи, готові показати на прикладі нашої області, як можна досягнути високих результатів.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар