Мукачівським школярам показали роботу поліції зсередини

грудня 06 / 2018
Мукачівським школярам показали роботу поліції зсередини
До Мукачівського відділення поліції завітали учні 9-го класу ЗОШ №16. У рамках ознайомчої екскурсії школярі мали можливість зсередини побачити роботу служби, до якої громадяни звертаються в складних ситуаціях. Відвідини розпочалися зі знайомства з черговою частиною – «серцем поліції», як називають її самі працівники.

Далі учні побували у залі засідань МВП. В рамках Всеукраїнської акції «Шістнадцять днів проти насильства» була проведена бесіда про види примусу, булінг, куди і до кого звертатися по допомогу. Акцентували увагу на відповідальності неповнолітніх за кримінальні правопорушення, а також безпеці на дорозі.

Найбільше враження на дітей справили спецзасоби та зброя, якою користуються поліцейські. Мали можливість одягнути на себе бронежилети, шолом та відчути себе у ролі справжнього захисника.

Підлітки були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захоплюючої екскурсії вони подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч.

Метою цього заходу також була і профорієнтаційна робота. Адже учні дев’ятих класів вже на порозі дорослого життя, коли треба визначатися з майбутньою професією. Дехто з хлопців всерйоз зацікавився тим, щоб вступити до лав Нацполіції, а от дівчата поки що вагаються.

«Проведення таких заходів – надзвичайно позитивна і корисна практика. В першу чергу – це є співпраця поліції з підростаючим поколінням. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції» – кажуть правоохоронці.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...