Новітні підходи до лікування серцево-судинних хвороб стали темою конференції в Ужгороді (ВІДЕО)

листопада 30 / 2018
Новітні підходи до лікування серцево-судинних хвороб стали темою конференції в Ужгороді (ВІДЕО)


Терапевти та кардіологи з усіх куточків Закарпаття зібрались на науково-практичну конференцію в Ужгороді. Присвятили захід сучасним аспектам діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.

Медики заслухали лекції авторитетних провідних фахівців країни, детальніше зупинилися на європейському досвіді, обговорили складні клінічні випадки.

«Міждисциплінарний підхід у діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань згідно використання рекомендацій та протоколів Європейського рівня» – під такою назвою в Ужгороді відбулася науково-практична конференція.

Кардіологи, терапевти, лікарі швидкої допомоги, сімейні лікарі, інтерни – десятки медиків з усіх куточків Закарпаття заслухали лекції авторитетних фахівців країни, обговорили складні клінічні випадки, вивчили європейський досвід та можливості запровадження його в Україні.

Новій стратегії лікування артеріальної гіпертензії приділили особливу увагу на конференції. Зокрема, медики обговорили стандарти лікування хворих при першій ступені гіпертонічної хвороби та вибір препаратів, з яких потрібно починати лікування. Зупинилися на питаннях реалізації Урядової програми «Доступні ліки», адже найбільшу частку медикаментів, які відшкодовує держава, складають саме ліки від гіпертонічної хвороби. Зачепили також аспекти інфузійної терапії в практиці лікаря-інтерніста та акцентувала увагу колег на сучасних стратегіях лікування гострих ускладнень серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань.

Не обійшлося без нагород. Традиційно президент обласного товариства терапевтів Микола Рішко від імені медичної спільноти привітав ювілярів та іменників, а також вручив почесні відзнаки – медаль Закарпатського обласного товариства терапевтів професору Василю Нетяженко та головному лікарю Дубівської лікарні, що Тячівщині, Миколі Бігунцю.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...