Активісти завтра збираються перекрити важливі автошляхи Закарпаття, зокрема в Діловому

листопада 18 / 2018
Активісти завтра збираються перекрити важливі автошляхи Закарпаття, зокрема в Діловому


Активісти громадської організації Доста-Закарпаття анонсували, що завтра неподалік населеного пункту Нижні Ворота на трасі "Київ-Чоп" відбудеться акція непокори. Всього активісти збираються перекрити 3 головні траси з Закарпаття - в Нижніх Воротах, в Перечині і в Діловому.

На Рахівщині початок акції анонсували на 14:00.

Організатори зібрання пояснили, що причиною проведення такої акції є завищені ціни на енергоносії (газ, бензин, паливо), цінова політика щодо дров для місцевого населення, проблема розмитнення авто (зокрема, і введення кола на КПП Ужгород) та жахливий стан закарпатських доріг. Також активісти вимагатимуть негайної відповіді щодо того, хто покараний за розкрадання стратегічного державного майна - нафтотруби.
Категорія : Суспільство
Ярослав
18 листопада 2018 21:43

Ці "активісти" блокуючи дороги руйнують державу.Геть з дороги!Всі питання до влади -через депутатів і суд,


Микола
18 листопада 2018 22:09

Чому Нижні Ворота, вони чим не сподобалися активiстам? Чому не Ужгород, Чоп, куда втiкають тисячi кубикiв нашого лiсу закордон, що нам до якої погнилої "стратегiчної" труби, яку нiхто ремонтувати не хоче, бо качати нема що. Цi активiсти напоминають пророка Мойсея, який водив по пустинi людей поки тi не померли, так нiчого не порозумiвши, a що з ними трапилося. Свого газу в Українi достатньо для населення, чому населенню продають газ по завишенним цiнам, адже природнi богатства належать всiм громадянам України, а не тим хто на них поклав око, i це питання рiшати треба на 100% не в Нижніх Воротаx.


Женя
18 листопада 2018 23:02

Моисей поводил, теперь эти люди всю планету раком поставили. Все в твоей жизни зависит только от них


Анатолий
19 листопада 2018 20:17

После Майдана вожди вели нас в Европу, а привели в Антарктиду!!!!))))))))))))


Залишити Коментар