Розлучення з дитиною: Історія про те, як закарпатець півроку шукав свою доньку

листопада 17 / 2018
Розлучення з дитиною: Історія про те, як закарпатець півроку шукав свою доньку
У минулому 2017 році до правоохоронців Мукачева звернувся чоловік, який повідомив, що у листопаді його жінка з дитиною покинула Мукачево і поїхала у невідомому напрямку. На той момент Яцик Евеліні було 3 роки. Як розповіли правоохоронці, вони почали дізнаватись подробиці справи в якій вияснилось, що на той момент чоловік був вже був на етапі розлучення.

Під час чергового засідання суду він дав дозвіл на вивіз дитини за кордон.Трохи згодом, він передумав, але за той термін, який мала дію довідка його дружина скористалась моментом та виїхала за межі України.

Слідчі встановили, що жінка перетнула кордон до Росії потягом «Кишенів-Москва», але поліцейських заплутало те, що по документам прикордонників вона перетнула кордон без дитини. Саме через це, спочатку у розшук дитину не оголошували.

Вже у березні, цього року, правоохоронці подали дитину у розшук. ЗМІ теж про це писали. Після того, як публікація у мережі не подіяла 3-річну Евеліну Яцик оголосили міжнародний розшук, саме так вона і знайшлася.

Як виявилось, дитина проживає разом з матір’ю та її батьками в Росії, де саме не повідомляється.

Адвокат жінки спілкувався по скайпу з правоохоронцями, який підтвердив, що дитина жива, здорова, та проживає з мамою. Згодом слідчі теж спілкувались і з самою жінко та дитиною.

На цьому офіційний пошук дитини закінчився і кримінальну справу закрили.

Але, правоохоронці передали іншу справу у Суми на встановлення правомірності дій прикордонників, адже по факту жінка перетнула кордон з дитиною, але чомусь було зазначено лише її.

Питання щодо побачення з дитиною та інші має вирішувати суд по цивільно-правовим відносинам.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар