В Ужгороді виявили сказ у домашньої кішки (ВІДЕО)

листопада 16 / 2018
В Ужгороді виявили сказ у домашньої кішки (ВІДЕО)


В Ужгороді кішка покусала свою власницю. Згодом тварина померла. Ужгородка звернулася із тілом домашньої улюблениці у ветеринарну службу.

Медики підтвердили діагноз «сказ». Власниця хворої кішки мешкає в районі вулиць Грушевського – Занковецької, 8-го березня. Нині змушена проходити відповідне лікування.

Протягом року в Ужгороді вже звернулися до лікарів понад 60 жителів міста, яких покусали безпритульні тварини. Медики розповідають: рану обов’язково потрібно обробити та одразу звернутися до лікарні. Адже сказ – хвороба смертельна. І вберегти від недугу може тільки вакцина.

За твариною, яка вкусила вас безпричинно, потрібно слідкувати протягом кількох днів. Якщо пес чи кішка померли, то це може свідчити про сказ. Ветеринари радять не зволікати, а після укусу вакцинуватися, адже сказ – підступна хвороба, яка нерідко проходить безсимптомно. А бувають випадки, що тварина є носієм більше як три місяці.

Зазвичай сказ передається через слину тобто переважно від укусу хворої тварини. Переносити недуг можуть дикі тварини, які водяться і неподалік Ужгорода. Принаймні, про це свідчать відео, відзняті містянами.

Принести сказ додому та заразити свою домашню тварину можна навіть через взуття, Хоч такі випадки і рідкість. Тож, аби не захворів ваш домашній улюбленець, варто не забувати про щорічну профілактичну вакцинацію. Таке щеплення для тварин нині коштує близько 350 грн.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...