За ділянку на “Кірпічці” ужгородське підприємство судиться з міськрадою

листопада 13 / 2018
За ділянку на “Кірпічці” ужгородське підприємство судиться з міськрадою


Госпдарський суд Закарпатської області почне розглядати позов ТзОВ «Ужгород-Маркет» до Ужгородської міської ради щодо поновлення договору оренди земельної ділянки біля озера “Кірпічка” 27 листопада.

За повідомленням прес-служби суду, ТзОВ «Ужгород-Маркет» просить визнати дійсною та укладеною з 19.12.2017 додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки, укладеного між ним та Управлінням майном Ужгородської міської ради 05 грудня 2007 року. Предметом цього договору є земельна ділянка, що розташована в районі ужгородського парку “Перемога” з озером, відомим під назвою “Кірпічка”.

Свої позовні вимоги товариство обґрунтовує з посиланням на статтю 33 Закону України «Про оренду землі», згідно з якою по закінченні строку договору орендар, який належно виконував обов’язки за умовами договору, має переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк (поновлення договору оренди землі). Стверджує, що належно виконував умови договору та в установлений строк звернувся до міської ради з проханням скористатися переважним правом на поновлення договору оренди. У зв’язку з відсутністю заперечень ради продовжував користуватися об’єктом оренди (земельною ділянкою) після закінчення строку дії договору.

У свою чергу Ужгородська міська рада у відзиві на позов заперечила проти вимог товариства, оскільки останнє порушило порядок звернення з питань поновлення договору оренди, відтак йому було відмовлено у підписанні додаткової угоди.

Господарським судом Закарпатської області 16.10.18 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі у порядку загального позовного провадження та призначено підготовче засідання у порядку загального позовного провадження на 06 листопада 2018 року. Однак судове засідання 6 листопада не відбулось у зв’язку з перебуванням головуючого судді Васьковського О.В. у щорічній основній відпустці. За таких обставин, для належної підготовки справи для розгляду по суті, а також враховуючи необхідність забезпечення сторонам прав, наданих ст. 42 Господарського процесуального кодексу України, з метою всебічного, повного й об’єктивного вирішення спору, суд постановив відкласти підготовче судове засідання на 27 листопада 2018 р. на 12:00 год.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...