Диктант єдності в Ужгороді писали разом з письменниками та чиновниками (ВІДЕО)

листопада 09 / 2018
Диктант єдності в Ужгороді писали разом з письменниками та чиновниками (ВІДЕО)


Закарпаття на загальнодержавному рівні стало майданчиком реалізації заходів до Дня української писемності та мови. Чимало культурних подій чекає на жителів краю. Серед них і написання всеукраїнського диктанту, яке відбулося уже сьогодні.

Написати Всеукраїнський диктант мав змогу кожен, його зачитували об 11.30 на хвилі “Українського радіо”. Спільно його писали в приміщенні Закарпатської ОДА чиновники, які щодня працюють з офіцінйими документами, і знамениті українські письменники.

Тема диктанту до останнього для всіх була загадкою. Диктує його професор Олександр Авраменко. Він і обирає текст. Цьогорічний носив назву “Крила України”.

Всі, хто взяли участь у написанні диктанту, надіслали його на пошту радіо. Ті, хто не допустив жодної помилки, отримають призи. Хто ж не встиг написати роботу о 11.30, може знайти аудіодиктант на офіційній сторінці Українського радіо.

Заступник міністра культури Юрій Рибачук, який теж долучився до акції в Ужгороді, каже: перевірити своє знання рідної мови цьогоріч українці могли вже увісімнадцяте.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар