У режимі очікування: у школі в Горінчеві на Хустщині до кінця року замінять всі вікна (ВІДЕО)

листопада 09 / 2018
У режимі очікування: у  школі в Горінчеві на Хустщині до кінця року замінять всі вікна (ВІДЕО)


Одна з нагальних шкільних потреб – зберегти тепло у приміщеннях. На Хустщині активно задовольняють цю потребу. Так, і в Горінчівській ЗОШ наразі вже третину вікон замінили, а до кінця року замінять їх усі.

Хустське Горінчево не газифіковане. Сільська школа за всі часи свого функціонування опалювалася твердим паливом: дровами та вугіллям. І хоч котли тут нові, а от старі вікна роками не дозволяли зберігати тепло у шкільних приміщеннях.

Аби вирішити проблему вікон та таки зберегти у школі відповідний температурний режим, теперішній директор Михайло Доромбей одразу почав діяти.

Так, наразі на школі замінили третину вікон. До кінця ж року замінять їх усі, а це – 180 одиниць. Крім того, підлягають заміні й вхідні двері, їх є кілька. Загальна кошторисна вартість проекту заміни близько півтора мільйона гривень, а реалізують його через субвенцію з державного бюджету по соціально-економічному розвитку.

Зрештою наступним кроком у енергозбереженні повинні бути реконструкція системи опалення та оновлення даху. Сподіваються тут і на утеплення фасаду.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...