5 причин, чому ви не худнете

листопада 08 / 2018
5 причин, чому ви не худнете
Людей, які хочуть скинути зайві кілограми дуже багато. Наприклад, у вас є улюблена сукня, яка минулого року сиділа ідеально, а цього літа зовсім ні? А може у вас скоро випускний або день народження подруги, весілля? Замучили болі в спині і тому ви вирішили, що вам необхідно скинути зайве?


Знайти причину дуже легко, ви точно знаєте, навіщо треба худнути, вище перераховані найосновніші. Давайте розглянемо головні причини чому не виходить добитися результату.

1. Не зациклюйтеся на схудненні
Впевнена, що у вашому житті дуже багато різних справ по повз схуднення. Самою кращою підтримкою буде зайнятися улюбленою справою. Може, ви давно малюєте або вишиваєте хрестиком, любите кататися на велосипеді або ковзанах? Все, що приносить вам радість, сприятиме вашому схудненню і розвитку. А ще це відмінний спосіб не згадувати про шкідливу газовану воду і солодке.

2. Ви не відстежуєте свій прогрес
Скільки разів ви давали собі обіцянки розпочати з понеділка або з нового року? Але в реальності, ви ніби розумієте вашу мету, навіть готовий план, але існує проблема - не відстежування результатів. Ви не можете адекватно оцінити свої зусилля, і вам здається, що за той місяць, який ви так старалися повинні змінитися до невпізнання. Але можливо для вашого обміну речовин, графіку, організму місяць це не так багато. Спробуйте записувати харчування, тренування і свій стан фізичний і моральний. Дуже важливо мати щоденник, можна в електронний або письмовий для того, щоб в складний момент повернутися назад і згадати, як багато вже пройдено і досягнуто.

3. Ви сподіваєтеся на пам'ять і силу волі
Можливо, ви перегорнули безліч літератури і прочитали статті про схуднення і вже освічена людина в цьому. Але десь переїли і в помсту собі наступного дня влаштували собі жорстке голодування на яблуках. Ви розумієте, що це погано для вашого організму, але це нормально щось забувати. У результаті такий ритм життя призводить до збоїв і поганого самопочуття.


4. Мотивуйте себе!
Для багатьох людей дієта це великий шлях і випробування, тому не забувайте себе мотивувати і хвалити. Може у вас є велика сім'я і друзі, які можуть вас підтримати? Розкажіть їм вашу ситуацію і вони вас підбадьорять. Звичайно, самостійно худнути важче, але друзів і однодумців ви завжди можете знайти у фітнес-клубі.

5. У вас немає чіткої мети!
Ви звичайно розумієте, навіщо вам треба схуднути? "Адже дуже треба влізти в улюблені джинси, а для цього скинути вагу. Так, подивимося попереду вихідні на дачі з шашликами, почну, напевно, з понеділка, або з вівторка, а краще через місяць, коли злітаю в Єгипет, адже там все включено, а ось потім бігатиму кожен ранок, і їсти зелений салат вприкуску з огірком". Упізнаєте себе? Робили ви собі такі обіцянки? Проблема саме в тому, що тут немає чіткої мети і конкретики. Давайте, підійдемо з іншого боку. "Я читала цю статтю - це відмінний початок. І в ній написано, що оптимальне схуднення 3-4 кілограми в місяць. Тобто для того, щоб скинути мої кілограми, треба місяці 3-4".

Ось це вже чітке і правильне схуднення. Ви розумієте, що вам треба декілька етапів і діліть це на 3 місяці. І далі дотримуєтеся схеми, зробили, щось в перший місяць, вийшло скинути 4 кілограми, похвалили себе і продовжуємо далі. У вас точно вийде!
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...