Уродженка Закарпаття взяла участь у популярному проекті "Міняю жінку"

листопада 07 / 2018
Уродженка Закарпаття взяла участь у популярному проекті "Міняю жінку"
На телеканалі 1+1 стартував новий сезон проекту "Міняю жінку". Вчора вийшов черговий випуск шоу, у якому взяла участь уродженка Закарпаття Жанна Ярмоленко. Раніше жінка проживала на Мукачівщині. Навчалася в МДУ. Зараз же разом із чоловіком та двома дітьми від попереднього шлюбу живе у столиці України – Києві.

36-річна Жанна – приватний підприємець. Жінка займається продажем хутра. Жанна зі своїм теперішнім чоловіком Василем познайомилася ще у 2003 році, коли вже була заміжньою. Чоловік намагався поспілкуватися з темпераментною закарпаткою, але вона була проти.

Але через 10 років Василь таки знайшов Жанну через Фейсбук. Дізнався, що вона розлучилася і має двох доньок. Вони почали щоденно спілкуватися і через деякий час чоловік зробив пропозицію руки та серця закарпатці. Жанна Ярмоленко прийшла на проект заради цікавої пригоди та нового досвіду.
Уродженка Закарпаття взяла участь у популярному проекті "Міняю жінку"

Потрапила вона із Києва у село Черниші, що на Черкащині. Там на такому собі українському ранчо живуть тато Ігор, мама Ольга та її донька від першого шлюбу Альона. На відміну від сім’ї зі столиці, Альона не називає Ігоря татом, та й чоловік не вважає дівчинку своєю донькою.

Жанна, потрапивши до Чернишів, назве Ольгу українською "рабинею Ізаурою" і порівняє її життя з кріпацтвом, адже жінка увесь день працює на чоловіка, боїться спілкуватись із людьми, не має власних грошей і спить в окремій занедбаній кімнаті. А Ольга в Києві вперше відвідає салон краси, буде огорнута турботою тимчасової родини й здолає свої страхи. Більше про цікавий обмін жінками – дивіться у випуску програми "Міняю жінку".
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар