4 листопада в Україні відзначають День залізничника

листопада 04 / 2018
4 листопада в Україні відзначають День залізничника
День залізничника — професійне свято працівників залізничного транспорту. В Україні відзначається щорічно — 4 листопада.

Головним органом управління залізничним транспортом в Україні є Укрзалізниця, яка забезпечує 3% ВВП країни. До сфери Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства та організації єдиного виробничо-технологічного комплексу. Загалом залізничний транспорт забезпечує 56% вантажних і 43% пасажирських перевезень, здійснюваних всіма видами транспорту. На сьогодні в сфері Укрзалізниці працюють понад 272 тис. осіб. За обсягами вантажних перевезень залізниці України займають четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії. Згідно з рейтингом Всесвітнього економічного форуму, українські залізниці займають 37 місце у світі, що не так вже й погано, враховуючи, що за автошляхами Україна у другій сотні, а за авіаперевезеннями в кінці першої. Територією України проходять 4 Міжнародні транспортні коридори.Довжина національної мережі залізничних транзитних коридорів в Україні складає 3162 км.

Ми шануємо вашу важливу та відповідальну працю, бо залізниця - це центральні артерії соціально-економічного життя країни! Бажаю вам прихильної долі, вагомих професіних здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах!
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар