Закарпатську ОДА відвідали радники Прем’єр-міністра України

жовтня 31 / 2018
 Закарпатську ОДА відвідали радники Прем’єр-міністра України
У вівторок, 30 жовтня, на Закарпатті з робочим візитом перебувала делегація Стратегічної групи радників Прем’єр-міністра України з підтримки реформ. Із посадовцями зустрівся виконуючий обов’язки голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас.
Учасники зустрічі обговорили питання спільних та відмінних рис впровадження реформ у країнах Центральної Європи та Україні.
– Безумовно, ми відчуваємо різницю, але, поруч із тим, бачимо неймовірний потенціал України у здійсненні процесів реформування, зокрема, спираючись на позитивний європейський досвід, – зазначив голова групи, архітектор успішних системних реформ Словаччини, колишній міністр фінансів Словацької Республіки Іван Міклош.
До діалогу долучилися також експерт з реформування енергетичного сектору Карел Гірман, експерт з дерегуляції, покращення бізнес-клімату та земельної реформи Александер Шкурла, а також Генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгород Мірослав Мойжіта.
У свою чергу, Ярослав Галас запросив поважних гостей частіше відвідувати Закарпаття, наголосивши на відкритості краю для обміну досвідом та реалізації спільних проектів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...