Школа у Вишкові на Хустщині потребує негайного ремонту (ВІДЕО)

жовтня 27 / 2018
Школа у Вишкові на Хустщині потребує негайного ремонту (ВІДЕО)


Одна із шкіл Вишкова, що на Хустщині, потребує негайної заміни вікон та вхідних дверей. Адже роками взимку температурний режим як такий тут не зберігається. Відрадно, що шанс отримати новенькі вікна і двері у школи таки є, а все – завдяки радикальній партії Олега Ляшка.

Аби зберегти тепло у шкільних приміщеннях, необхідно для початку замінити всі вікна та двері. Років десять тому, у Вишківській ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 частково їх замінили, тому із трьохсот вікон ще залишилось замінити більше сотні. Школа немала, входів і виходів тут кілька. Власне, є потреба і у заміні вхідних дверей.

Шанси у школи на реалізацію проекту великі, представники місцевого самоврядування Хустського району кажуть, проект внесений в постанову Кабміну по соціально-економічному розвитку. Після чого з державного бюджету виділять необхідні кошти.

До слова,раніше взимку в шкільних приміщеннях температура падала до 13 градусів при нормі 18-20. Після впровадження цього проекту тут збираються реконструювати шкільну котельню та системи опалення у цілому.

Наразі є потреба й у заміні батарей та труб, яким вже майже 40 років. Тож, аби зима для тутешніх школярів була теплою, ще треба багато над чим працювати.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...