Дільничного офіцера поліції з Ужгорода Івана Белецького нагороджено Грамотою МВС України (ФОТО)

жовтня 20 / 2018
Дільничного офіцера поліції з Ужгорода Івана Белецького нагороджено Грамотою МВС України  (ФОТО)


За успіхи в службі та розкриття ряду злочинів Почесною грамотою МВС України нагороджено дільничного офіцера Ужгородського відділу поліції лейтенанта Івана Белецького.

Сьогоднішня ранкова службова нараді в ГУНП області розпочалась з приємної події – заступник начальника Закарпатської поліції полковник Анатолій Шкирта вручив відзнаку МВС України – Почесну грамоту дільничному офіцеру поліції Ужгородського відділу лейтенанту Івану Белецькому. У такий спосіб керівництво поліції відзначило дільничного з Ужгорода за успіхи в службі, зокрема за розкриття ряду злочинів.

Ужгородець Іван Белецький в поліції недавно – з листопада 2017 року приступив до виконання обов’язків дільничного офіцера Ужгородського відділу поліції. А до того здобув дві вищі освіти, був активним учасником Революції гідності, захищав Україну на сході, є учасником АТО.

У поліцію, каже Іван Белецький, він пішов свідомо – аби захищати правопорядок і громадян від криміналітету. А службу дільничних офіцерів обрав тому, що вона є найбільш наближеною до громадян.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар