Щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» днями пройшла на Берегівщині

жовтня 13 / 2018
Щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» днями пройшла на Берегівщині


Ліс – одвічна симфонія природи, її храм. Ліс – це особливий, безкінечно добрий, безкінечно щедрий організм, який нічого не просить для підтримки свого існування, навпаки, він бере під захист всі живі істоти.
Ліс – це життя самої планети. Вабить вiн до себе в будь-яку пору року. I ранньої весни, коли на ледь звільнених від снігу проталинах прокидається сон-трава, а пробудженi берези ронять на землю свої першi сльози. Та й в зенiтi літа, стомлені від тривалих походів, мандрiвники знаходять пiд його крилатими шатами притулок вiд спеки. I восени, коли в нескінченних килимах вересу ховаються вiд ока любителiв тихої охоти боровики, а в сизих низинах виставляють напоказ свої червонi шапочки красенi пiдосичники.
З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, в тому числі до лісів, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті. у Берегівському держлісгоспі відбулась вже традиційна акція для закарпатських лісівників “Майбутнє лісу у твоїх руках”.
Мета акції залучити якомога більше дітей шкільного віку для збору насіння лісових культур та показати дітям з чого починається ліс.
Цього разу участь у заході вперше взяли учні загальноосвітньої школи с. Гута, Берегівського району.
На території Берегівського лісгоспу основною породою лісових масивів виступає дуб, тож діти збирали жолуді.
Цього року підприємством заплановано збір 4 тон насіння дубу, з яких вже зібрано на складах лісгоспу більше 3 т.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...