У Костилівці на Рахівщині добудовують дитсадок (ВІДЕО)

жовтня 12 / 2018
У Костилівці на Рахівщині добудовують дитсадок (ВІДЕО)


До обласної організації радикальної партії Олега Ляшка регулярно звертаються із проханнями про фінансову допомогу на облаштування шкіл та садочків.

Звернулася із клопотанням про добудову дитячого садочка у селі Костилівка і тутешній сільський голова. Нараз вже тривають ремонтні роботи. Через брак місць у дошкільному закладі с. Костилівка, що на Рахівшщині, батьки змушені відвозити дітей до садочків у сусідні села району. У лютому 2018 року до обласної організації радикальної партії Олега Ляшка звернулася сільський голова села Костилівка із заявою про необхідність добудови тутешнього дитячого будинку.

Керівник обласної організації РПЛ Надія Попадюк каже: на клопотання одразу відреагували, виділили кошти із державного бюджету на капітальний ремонт закладу. Наразі ремонтні роботи тривають уже понад місяць.

Поки що у садочку вимушені канікули. Ремонт планують завершити до Нового року. Як кажуть підрядники – завершити його вчасно цілком можливо, адже проблем із фінансуванням та матеріалами нема.

Тож уже з нового року дітки села Костилівка зможуть ходити до оновленого сучасного дошкільного навчального закладу.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...