Сезон простуд: лікарі підказали, що не підхопити грип

жовтня 07 / 2018

Сезон простуд: лікарі підказали, що не підхопити грип
Лікарі радять вакцинуватися.

У зв'язку з початком сезону грипу в Україні людям варто задуматися про вакцинацію, а також дотримуватися кількох простих правил, щоб знизити ризик захворіти, передає Хроніка.інфо з посиланням на 24apteka.com.ua.

Лікар-інфекціоніст вищої категорії, кандидат медичних наук Юрій Жигарев. За словами фахівця, вакцинуватися ще не пізно.

«Після щеплення імунітет до грипу виробляється 3-4 тижні ... Хоча прогнозували (епідемію - ред.) На жовтень, ми ще не бачимо такого підйому захворюваності. Якщо буде епідемія, то вже в кінці жовтня або пізніше - в грудні і далі. Тому є сенс, якщо є у вас натхнення, можливість і бажання, вакцинуватися від грипу », - розповів Жигарев.

У той же час, лікар зазначив, що вакцина від грипу не може убезпечити на 100%. »Щодо ефективності цих вакцин - ми хочемо, щоб вони були більш ефективними, ніж зараз. По-перше, є три віруси грипу - А, В і С. Якщо ми беремо одну вакцину, прийшов інший грип, і вона вже не діє як треба », - пояснив він.

Лікар дав кілька простих рекомендацій: «По-перше, підтримуйте свій імунітет на нормальному рівні; по-друге, уникайте скупчення людей в закритих приміщеннях, масових заходів; по-третє, мийте руки, оскільки через брудні руки інфекція теж передається ».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар