Агенція іноземних мов із Хуста «Соломон» відкрила першу філію на Іршавщині

жовтня 05 / 2018
Агенція іноземних мов із Хуста «Соломон» відкрила першу філію на Іршавщині


«Соломон» – агенція іноземних мов та перекладу на теренах Хуста діє більше року, однак вже встигла зарекомендувати себе. Попит на тамтешні послуги, які надають кваліфіковані фахівці, все зростає, а відвідувачів як малих, так великих, все більшає.

Тут можна пройти мовний курс з англійської, німецької, французької, угорської, словацької, чеської, румунської та польської.

Курс з тієї чи іншої мови триває один рік. Однак якщо треба підтягнути мову у короткі строки перед вступом в вуз чи виїздом за кордом, то можна вкластися у кілька місяців. Це можуть бути як групові заняття, так індивідуальні. «Мудре совеня» – це інтерактивні мовні курси для наймолодших студентів.

Діти у захваті від таких уроків, адже на них можна не тільки навчитись мові, а й зробити це у цікавій формі. Мові країн-сусідок також тут можна навчитися за особливою методикою.
У центрі можна комплексно підготуватися до ЗНО, пройти державне сертифікаційне тестування з мов, заочно навчатися у вузах Польщі, здійснити переклад документів чи будь-який інший.

Тож, широкий спектр послуг пропонує «Соломон» у Хусті, а віднедавна й на Іршавщині. Агенція розширилась і відкрила свою першу філію у Ільниці.

Приміщення у Іршавському відділенні просторі, світлі та затишні. Є тут кілька класів для студентів різного віку. На рецепції можна дізнатися про перелік послуг і їх вартість.

На перших порах для надання послуг фахівці із Хуста доїздитимуть у філію, у перспективі – розширення й штату. Знаходиться агенція у Ільниці на вулиці Центральній, а у Хусті – на Льва Толстого.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...