Закарпатцям які захочуть працевлаштуватися в Чехії прийдеться пройти спеціальний інтеграційний курс

вересня 30 / 2018
Закарпатцям які захочуть працевлаштуватися в Чехії прийдеться пройти спеціальний інтеграційний курс

Обов'язок прослухати спеціальний інтеграційний курс протягом першого року перебування в країні включає в себе поправка до «Закону про іноземців», яку в першому читанні вже підтримали чеські депутати, а нині обговорюють парламентські комітети, які займаються питаннями безпеки і зовнішньої політики. В рамках тієї ж самої поправки має бути відрегульовано і кількість іноземців, що приїжджають в Чеську Республіку з метою працевлаштування.
«З огляду на потреби трудового ринку та Чеської Республіки, уряд зможе визначати загальний щорічна кількість заяв, прийнятих чеськими установами на оформлення« трудових карт », наприклад, в Україні. Число це буде всім відомо, а чеські представництва для виконання заявленого плану будуть відповідним чином забезпечені », - коментує міністр внутрішніх справ Чехії і виконуючий обов'язки глави МЗС Ян Гамачек.

Інтеграційні курси, згідно обговорюваної поправці, повинні проходити абсолютно всі іноземні громадяни, які прибули на чеську територію з метою влаштування на роботу або отримання освіти. На думку ініціаторів нововведення, курс інтеграції допоможе людям освоїтися - ознайомитися з правами та обов'язками, місцевими засадами, а також і з основними моральними цінностями і принципами, сповідуваними в Чеській Республіці та в Європейському союзі.
Повідомляє – Радіо Прага.

Цікаво, що все більше жителів Закарпаття, мають намір працювати не в Росії, а в Чехії.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...