У Виноградові відкрили оновлені громадські приймальні РПЛ (ВІДЕО)

вересня 28 / 2018
У Виноградові відкрили оновлені громадські приймальні РПЛ (ВІДЕО)


В місті Виноградів відкрили приймальню радикальної партії Олега Ляшка. Тож, звернутися із будь-якою проблемою відтепер має можливість і кожен житель цього району.

У Виноградові урочисто відкрили оновлені громадські приймальні РПЛ – міську та районну. Виконати почесну місію доручили голові Боярської організації РПЛ Олегу Рябоконю та керівнику Закарпатської обласної організації Надії Попадюк. Присутні на відкритті кажуть, головне завдання роботи громадських приймалень – ефективна комунікація з громадянами та захист інтересів простих людей.

Оновленим офісом районної організації РПЛ керує кваліфікований агроном, із відповідною освітою, професійним досвідом та майже 50-річною практикою, який не з чуток знає про всі проблеми сільського господарства на Закарпатті.

За особистим дорученням лідера РП – Олега Ляшка на відкриття завітав голова Боярської організації, який висловив сподівання, що початок роботи приймальні стане створенням нових дієвих інструментів для допомоги жителям Виноградівщини.

Варто додати, оновлені міська та районна громадські приймальні РПЛ діють за адресою м. Виноградів, площа Миру 41.Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...