Шкільна вбиральня за півмільйона з’явиться в НВК села Шаян на Хустщині (ВІДЕО)

вересня 26 / 2018
Шкільна вбиральня за півмільйона з’явиться в НВК села Шаян на Хустщині (ВІДЕО)


У Шаяні, що на Хустщині, у тамтешньому НВК будують внутрішні вбиральні. Роботи стартували ще влітку і мають завершитися до кінця року. З районного бюджету на це виділено понад 500 тисяч гривень. Перевіряли хід виконання проектних робіт представники районної влади разом з нашими кореспондентами.

На Хустщині катастрофічна ситуація зі шкільними вбиральнями, як в області та державі у цілому. Років 5 тому чи дещо менше урядовці гучно заявляли, що у всіх школах на селі здійснять заміну зовнішніх вбиралень на внутрішні. Однак відтоді мало що змінилося.

Ці питання наразі намагаються вирішити. Зокрема, в НВК села Шаян передбачено будівництво внутрішньої вбиральні, що вартує понад 500 тисяч грн. Добудову підрядники обіцяють завершити до кінця поточного року.

Хід виконання проектних робіт у Шаянському НВК перевірили представники районної влади та Вишківський селищний голова, оглянули і навчальний заклад і з`ясували інші шкільні потреби. Одна з них стосувалася нової української школи, інша – додаткового приміщення. Тут діти у черзі за дитсадком, а школярі не мають ні їдальні, ні харчоблоку.

А от дитячий ігровий майданчик на подвір’ї закладу таки вдалося поновити цього року завдяки Вишківській селищній раді.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...