Дев’ять нових фільмів за три дні могли побачити ужгородці

вересня 17 / 2018
Дев’ять нових фільмів за три дні могли побачити ужгородці


В Ужгороді пройшли Дні нового кіно. Протягом трьох днів ужгородці та гості міста мали нагоду безкоштовно переглянути стрічки українського та закордонного виробництва.

Організатором стала Закарпатська фільмкомісія, яка проводить уже вдруге. За підтримки Українського культурного фонду та Держкіно ужгородці та гості міста могли переглянути кінострічки українського виробництва, а також створені у партнерстві з іншими країнами.

Загалом протягом трьох днів глядачі побачили дев’ять фільмів. Відкривали захід показом українського фільму “Трубач”. За сюжет було взято реальну історію музичного протистояння між двома київськими оркестрами. Побачити стрічку прийшли декілька десятків ужгородців різного віку. Багато з них не чули про сам фільм, однак те, що він є українським, налаштовує на позитивні емоції.

За словами організаторів, після показів в Ужгороді відбудеться своєрідний скаут-тур, в якому візьмуть участь відомі продюсери з України та з-за кордону. Для них буде проведено тур містами Закарпаття, які були б цікаві для кіноіндустрії.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар