Рахівчани планують перекрити дорогу Мукачево-Рогатин та залізну дорогу

вересня 14 / 2018
Рахівчани планують перекрити дорогу  Мукачево-Рогатин та залізну дорогу
Нагадаємо: на Рахівщині люди перекривають дорогу вже 5-й день.


14 вересня 2018р. небайдужі мешканці Богданської долини, зокрема с.Розтоки, Видричка, Богдан та Луги Рахівського району Закарпатської області вже в третє за останні три місяці п’ятий день блокують дорогу Рахів-Богдан-Луги з вимогою провести багато обіцяний та довгоочікуваний капітальний ремонт дороги, - Про це в мережі Фейсбук розповів місцевий житель Микола Кокіш-Мельник
Відомо, що на третій день блокади, голова Рахівської районної ради, Василь Дан все-таки зустрівся спочатку з підприємцями Рахівщини та на вимогу підприємців та представника блокувальників потім зустрівся з блокувальниками дороги в с.Видричка.

Під час зустрічі, голова Рахівськоії районної ради Василь Дан повідомив всіх, що мав розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем який стверджує, що виділено 15 мільйонів грн та пообіцяв, що наступного тижня, тобто 17.09.2018р. підрядник який виграв тендер по капітальному ремонту дороги Рахів-Богдан-Луги приступить до роботи.

Однак, протестувальники вирішили рішуче стояти до кінця аж поки підрядник не почне капітальний ремонт дороги.

Окрім того, протестувальники заявляють, що якщо 17.09.2018р. підрядник не почне роботу то 17.09.2018р. буде перекрита дорога Мукачево-Рогатин та залізна дорога, - йдеться в повідомленні Кокіша -Мельника.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар