З обласного бюджету надаватиметься фінансова підтримка громадським організаціям осіб з інвалідністю та ветеранів, учасників бойових дій АТО

вересня 13 / 2018
 З обласного бюджету надаватиметься фінансова підтримка громадським організаціям осіб з інвалідністю та ветеранів, учасників бойових дій АТО
На розгляд обласних обранців підготовлено проект рішення дванадцятої сесії VIІ скликання «Про внесення змін до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016-2018 роки» (зі змінами та доповненнями від 17 березня, 5 квітня, 22 вересня, 7 грудня та 22 грудня 2016 року, 16 лютого 2017 року, 22 лютого та 26 липня 2018 року).

Мета – реалізація державної політики у сфері соціального захисту населення, фінансування інших заходів щодо вшанування пам’яті загиблих учасників АТО та популяризація героїзму захисників Вітчизни.
Як зазначає автор документу – департамент соціального захисту населення ОДА, реалізація заходів, передбачених у рішенні буде проводитися за рахунок коштів обласного бюджету.

Проектом рішення перерозподіляються видатки на надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю та ветеранів, учасників бойових дій антитерористичної операції, що сприяють вирішенню соціально-важливих проблем мешканцям області, які потребують соціальної підтримки.

Відтак, Розділ «Заходи Програми» деякі пункти викладені у новій редакції з визначеними прогнозованими обсягами фінансування з обласного бюджету для громадських організацій. Зокрема, кошти передбачаються для Ужгородської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» та Громадської організації «Українська асоціація інвалідів антитерористичної операції в Закарпатській області».

Прийняття рішення дасть можливість домогтися посилення соціального захисту населення, сприятиме інтеграції у суспільство значної частки населення області, дасть змогу створити сприятливі умови для залучення їх у всі сфери суспільного життя.

Після затвердження депутатським корпусом даного документу, контроль за його виконанням покладатиметься на заступника голови обласної державної адміністрації та профільну постійну комісію обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...